O nas

Renego (http://renego.pl) jest niemiecką wyszukiwarką, która działa na zasadzie agregacji ofert z takich dziedzin jak praca, nieruchomości czy porównanie cen biletów lotniczych. Serwis Renego jest kompletnie darmowym i niezależnym.


Wyszukiwarka pracy
Wyszukiwarka pracy Renego gromadzi oferty z ponad 70 źródeł w Polsce, między innymi ze stron z ofertami pracy, stron agencji HR i stron firmowych. Wyszukiwarka pracy działa również globalnie w 28 państwach na całym świecie. Serwis Renego jest w 100% darmowy, czegokolwiek byś nie potrzebował, czy chciał znaleźć pracę czy wstawić swoją ofertę w naszej wyszukiwarce. Specjalnie dla wyszukiwarki Renego stworzyliśmy specjalny algorytm, który sortuje wyniki zarówno pod kątem jakości jak i świeżości.


Wyszukiwarka lotów
Wyszukiwarka lotów Renego pozwala tysiącom użytkowników znaleźć najtańsze bilety lotnicze każdego dnia. Zapewniamy natychmiastowe porównanie cen lotów z ponad 100 wyszukiwarek lotów z ponad 750 linii lotniczych na całym świecie. Po znalezeniu odpowiedniej oferty zakupu biletów natychmiast przekierowujemy Cię bezpośrednio do dostawcy i strony na której można zarezerwować lot.
Renego nie jest biurem turystycznym, stroną do rezerwowania ani linią lotniczą. Jesteśmy wyszukiwarką, która daje możliwość najlepszego porównania ofert. Zapewniamy na bieżąco porównanie cen lotów ze wskazaniem miejsca, gdzie możesz zarezerwować najtańszy bilet lotniczy. Nasza wyszukiwarka Renego jest całkowicie darmowa. Rezerwacja bezpośrednio u przewoźnika lub u agenta biura podróży, więc masz najniższą cenę bez dodatku prowizji!

Wyszukiwarka hoteli
Z wyszukiwarką hoteli Renego możesz znaleźć hotele i porównywać ceny noclegów w ponad 220 krajach na całym świecie. W jednym czasie porównujemy ofertę stron pozwalających rezerwować miejsca hotelowe z ofertą 500 000 hoteli na całym świecie.
Po tym jak wybierzesz swój hotel zostaniesz natychmiast przekierowany na stronę odpowiedniego dostawcy aby zrobić rezerwację swojego lokum.
Nasz serwis jest dla osób poszukujących, ale także i dla hoteli lub pensjonatów, a co więcej- jest bezpłatny. Nasza wyszukiwarka hoteli Renego jest całkowicie darmowa, więc dostaniesz najniższą cenę bez dodatku prowizji!

Wyszukiwarka nieruchomości
Wyszukiwarka nieruchomości Renego oferuje wyszukiwanie: mieszkań, domów, nieruchomości komercyjnych i współdzielenia mieszkań z ogromnej liczby źródeł, obejmuje oferty zarówno zakupu jak i wynajmu.
Renego przeszukuje ponad 20 stron z ofertami nieruchomości. Nasz serwis jest zarówno dla szukających jak i agencji nieruchomości oraz agentów nieruchomości, a co więcej- jest darmowa. Aby zapewnić doskonałą jakość wyników nasze wyniki są codziennie poddawane aktualizacji. Każdego dnia otrzymujemy tysiące nowych ofert.